Archiwum rozwiązań starych i wszelakich. Cytadela przez lata miała wiele systemów i rozwiązań, które na dłuższą metę okazały się bardziej komplikować rozgrywkę niż ją ułatwiać i wzbogacać. Tutaj są zgromadzone, pogrzebane na wieki wieków, lub, kto wie...
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Nieobecności

1 paź 2014, o 20:11

Rzekłbym: "Powitać was, Miśki!", gdyby nie to, że przyszło mi się pożegnać.

Gdy się to pisze (i czyta) brzmi to może smutnie, ale Ci, którzy mieli jeszcze w ostatnim czasie (nie)przyjemność ze mną współpracować z pewnością potwierdzą, że niniejsza wiadomość to właściwie tylko potwierdzenie stanu faktycznego - na forum od długiego czasu najzwyczajniej w świecie mnie nie ma. Sam ze sobą mógłbym jeszcze w prawdzie przez jakiś czas grać w kotka i myszkę, ale swoich graczy i statystyk nie oszukam. Moja "praca" tutaj w ostatnim czasie osiągnęła poziom skandaliczny więc i pora się z niej rozliczyć.

Co się stało? W sumie moja decyzja nie jest w żadnym razie spontaniczna. Powody, by pożegnać się ze stanowiskiem nawarstwiały się od dłuższego czasu, lecz zdając sobie sprawę z tego, że każda para rąk do pracy jest tu na miarę złota za każdym razem obiecałem sobie poprowadzić "jeszcze tylko jeden event". Wszyscy wiemy czym usłane są ulice w piekle - moje dobre chęci w końcu zacisnęły mi się na szyi i tak przyduszony nie potrafię już wydostać się z tej sytuacji inaczej, niż poprzez - umówmy się - tchórzliwą ucieczkę, którą niniejszym poczynam.

Zupełne wypalenie się twórczych pokładów (zarówno pomysłów jak i entuzjazmu), kilka roszad w priorytetach, nowe obowiązki oraz przemienienie się czerpanej niegdyś z pracy tu przyjemności w zwykłe poczucie obowiązku zmuszają mnie do złożenia broni. W okolicznościach o wiele bardziej niefortunnych niż sobie zawsze zakładałem, porzucając trwający event i pozostawiając aktywnych graczy. Cóż, potomni mogą to obrócić w nauczkę - lecąc na oparach nie ma co myśleć o zupełnie nowej podróży.

Nie twierdzę, że było mi tu źle i że żałuję spędzonego tu czasu. Uciekam, ale kto wie, czy jeszcze kiedyś nie wrócę -choć już z całą pewnością nie jako Mistrz, obowiązków którego wykonywania nie jestem już w stanie nikomu zagwarantować. Cytadela ma w moim odczuciu to "coś", ale nieodpowiedzialnie pozwoliłem sobie owo "coś" przedawkować. Pora na oczyszczenie.

W sumie wiem, że pozostawienie po sobie "przepraszam" nie rozwiąże problemów, które sam spowodowałem, ale nie pozostaje mi nic innego.

Przepraszam.

Dziękuję.

Pozdrawiam.

Do widzenia. :)
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Nieobecności

3 paź 2014, o 17:26

Niniejszym ogłaszam, iż z powodu jakże wielkiej upierdliwości znanej potocznie jako biurokracja urzędnicza uczelniana, jestem zmuszony do zaprzestania swej działalności na tym forum, przez cały ten weekend.

Over & Out. ;)

EDIT: Przedłużono o 2 tygodnie - jak już mówiłem, winna jest biurokracja.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2014, o 20:44 przez Borys Tokarow, łącznie zmieniany 1 raz.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Nieobecności

5 paź 2014, o 20:57

Z racji wyjazdu, związanego z maturami i inszą plagą, nie będzie mnie do piątku włącznie. Bardzo przepraszam za opóźnienia. Posty może się pojawią, jak capnę WI-FI
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci
Bachus
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:16
Miano: Sykstus "Bachus" Curval
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Terrorysta
Status: Ex sierżant Przymierza; poszukiwany przez Zaćmienie, Błękinte Słońca, Krwawą Hordę, Przymierze Układów
Kredyty: 6.410

Re: Nieobecności

10 paź 2014, o 13:12

Nie mam mnie do poniedziałku. Nie wiem czy zdołam pojawić się tu wcześniej. Bless!
ObrazekObrazek VOICE||THEME "Rewolucja musi być dziełem poza wszelka miarą, spaleniem wszystkiego co było przed nią... Jeśli ludzkość ma kiedykolwiek uciec od swej nędzy, istnieje tylko jedna metoda: zniszczenie wszystkiego w ogniu i krwi... Nie ma żadnej innej drogi, żadnej innej nadziei."
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Nieobecności

16 paź 2014, o 22:56

Fatalne wieści: z racji przetasowań w moim prawdziwym życiu, niestety jestem zmuszony zaprzestać gry w Cytadelę na czas nieokreślony, i jest mi bardzo przykro z tego powodu :(
Do zobaczenia za jakiś czas.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Pyrak
Awatar użytkownika
Posty: 331
Rejestracja: 7 gru 2012, o 21:15
Miano: Pyrak
Wiek: 7
Klasa: Inżynier
Rasa: Vorch
Zawód: Szabrownik/Konstruktor
Lokalizacja: Fadeless
Kredyty: 6.875

Re: Nieobecności

21 paź 2014, o 11:33

Do końca tygodnia nie będę się produkował na forum (znaczy odpisy, te sprawy). Powód? Nie chcę mi się, robię sobie przerwę żeby zebrać myśli i sprawić żeby znów się chciało.
ObrazekObrazek Battle Theme - Bloodlust Theme I wish I could invoke some better part of me. I know I'm s'posed to be all "the one", but I have too much fun killing everyone! Obrazek
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Nieobecności

21 paź 2014, o 16:23

Wypad do Londynu wyciągnął ze mnie wszystkie siły.
Z tego powodu muszę przesunąć swoje odpisy na jutro. Wtedy wrzucę coś do każdego wątku, z którym mam cokolwiek wspólnego.
Sorry za poślizg.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Nieobecności

22 paź 2014, o 20:42

Nie ma, nie wiem kiedy będę. I to dosłownie.
___
A jednak już jestem.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Nieobecności

27 paź 2014, o 22:09

Z przyczyn prywatnych Petera będzie mniej w tym tygodniu, także sesje mogą się nieco przesunąć.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2045
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 76.860
Medals:

Re: Nieobecności

29 paź 2014, o 20:59

Do 2.11. mogę mieć problemy z dostępem do internetu, a co za tym idzie nie mieć w ogóle możliwości odpisu.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Nieobecności

30 paź 2014, o 21:24

Z powodu Wszystkich Świętych, obrony magisterskiej, zobowiązań w szkole językowej i planowanego opijania magistra, planuje niebycie co najmniej do 10.11. Wybaczcie za te opóźnienia.
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Nieobecności

2 lis 2014, o 09:49

Z różnych przyczyn (rodzinnych i szkolnych) nie ma mnie do przyszłej soboty. Przepraszam za opóźnienia
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: Nieobecności

5 lis 2014, o 23:22

Do wtorku moje posty mogą być krótkie i upośledzone kolorystycznie, bo będę pisać z telefonu (jak ktoś też jedzie na Falkon to niech da znać, ja się tam będę plątać dość intensywnie ^^)
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Bachus
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:16
Miano: Sykstus "Bachus" Curval
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Terrorysta
Status: Ex sierżant Przymierza; poszukiwany przez Zaćmienie, Błękinte Słońca, Krwawą Hordę, Przymierze Układów
Kredyty: 6.410

Re: Nieobecności

11 lis 2014, o 21:37

Nie będzie mnie prawdopodobnie do piątku :(
ObrazekObrazek VOICE||THEME "Rewolucja musi być dziełem poza wszelka miarą, spaleniem wszystkiego co było przed nią... Jeśli ludzkość ma kiedykolwiek uciec od swej nędzy, istnieje tylko jedna metoda: zniszczenie wszystkiego w ogniu i krwi... Nie ma żadnej innej drogi, żadnej innej nadziei."
Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Re: Nieobecności

25 lis 2014, o 21:59

Do piątku, mam strasznie cięty tydzień w szkole.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Nieobecności

11 gru 2014, o 17:08

Grypa żołądkowa zebrała żniwa w moim domu, także nie mam sił na funkcjonowanie. Wybaczcie za brak postów, będę mieć siłę wstać i przy kompie usiąść to nadrobię. :c
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Nieobecności

17 gru 2014, o 10:04

Z przyczyn ode mnie niezależnych w dniu 17-12-2014 nie będę w domu i nie będę miał możliwości odpisania. Za opóźnienie przepraszam.
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci
Bleys Belford
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 13 cze 2014, o 19:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medals:

Re: Nieobecności

18 gru 2014, o 22:38

Wyjeżdżam jutro, w sobotę wieczorem powinienem być, chyba że padnę spać po paru godzinach za kółkiem.
NPC | Voice | Theme | Formal | CasualObrazekObrazek -30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔
Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven Obrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Nieobecności

21 gru 2014, o 12:18

Z powodu ciężkiego przypadku przedświątecznej gorączki u mojej mamy przez najbliższe dni będę miała trudności z odpisami. Prawdopodobnie pojawią się dopiero we wtorek bo ja mam wolne a moja rodzicielka nie dostała tego dnia urlopu ^^ Jeśli moje grupy z Illium i planety z zabójczym piaskiem mają ochotę mogą do tego czasu zrobić sobie roleplay.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Nieobecności

22 gru 2014, o 23:07

Do świąt włącznie nie ma mnie... przygotowania, poparzenia, rodzina...
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci

Wróć do „Sprawy techniczne”