United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

Rewolucyjna zabawka trafia na rynek

22 cze 2012, o 12:13

Obrazek


Workshop Toys na koniec tego tygodnia ma wprowadzić na rynek rewolucyjne zabawki o chwytliwej nazwie Pluffy. Zacznijmy od rzeczy oczywistych: te zabawka wygląda po prostu uroczo. Właściciel firmy przekonuje, że w uroczych zabawkach zakochają się nie tylko dzieci ale i dorośli. Tym bardziej, że miesiąc po premierze ma ruszyć również wersja dla osób dorosłych, gdzie pełnić będą mogły również funkcję prywatnych komunikatorów czy komputerów! Teraz przejdźmy do tych mniej oczywistych faktów: te bestyjki są bardzo inteligentne. Po latach badań i prób, technologia Pluffy została oparta na zaawansowanej, wielopoziomowej WI.

Naukowcy z firmy Wokshop Toys (która jest gałęzią Elkoss Design), i kilku innych placówek, podjęli współpracę przy stworzeniu zabawki, który nie tylko świetnie radzi sobie z językami wszystkich ras, ale przesyła sygnały wizualne (mowa ciała), które są idealnie odwzorowują naturalne zachowania. Zabawka posiada również zaawansowane oprogramowanie umożliwiające naukę nowych komend. Z czasem na rynek mają też wpływać oprogramowania poszerzające zakres działania niezwykłego robota. Przy tym wszystkim W.T. zapewnia, iż Pluffy posiada ograniczenia jak każda WI i nie zagraża nikomu.
Wiadomo, że wersja dostępna dla dzieci ogranicza się do opcji nauczania, proszenia o jedzenie (trzeba ją wtedy naładować!), nauki obcych języków i wiele innych, świetnych funkcji, które dziecko może odkryć samo. Wchodząca na rynek za miesiąc Pluffy Advanced, przeznaczona jest dla nastolatków i dorosłych. Ta wersja zabawki posiadać będzie dostęp do ekstranetu, możliwość łączenia się z własną pocztą a także zezwoli na personalizację prywatnego robota o takie gadżety jak np. zapalniczka, latarka, mocniejsze głośniki i wiele innych.
Oczywiście, każdy klient posiada możliwość zamówienia zabawki w domowlnym zestawie kolorystycznym. Poniżej przedstawiamy pierwsze modele, któ®e zostaną wypuszczone na rynek.
Jak można ich nie kochać?!

Obrazek
Pluffy Fluffy

Obrazek
Pluffy Lowly

Obrazek
Pluffy Onidi

Obrazek
Pluffy Nubby

Obrazek
Pluffy Tneicnay

Obrazek
Fluffy Etucie

Obrazek
Pluffy Gakronie


Amelia 'Dotty' Scribble.
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość