uniknięcie walki>1>eliminacja większości przeciwników > 33 > eliminacja części > 77 > plan pali na panewce
0
[h3]Inicjatywa Oddział Beta[/h3]
Wyświetl wiadomość pozafabularną
P1, P2, P3, P4 = +30, Striker +47, Juta +33, Cosso +28
1
70, 84, 56, 31, 14, 29, 71
P1 = 70+30 = 100
P2 = 84 + 30 = 114
P3 = 56 + 30 = 86
P4 = 31 + 30 = 61
Striker = 14 + 47 = 61 36 + 47 = 83
Juta = 29 + 33 = 62
Cosso = 71 + 28 = 99
Przerzut Strikerowej inicjatywy
2
1
70, 84, 56, 31, 14, 29, 71
P1 = 70+30 = 100
P2 = 84 + 30 = 114
P3 = 56 + 30 = 86
P4 = 31 + 30 = 61
Striker = 14 + 47 = 61 36 + 47 = 83
Juta = 29 + 33 = 62
Cosso = 71 + 28 = 99
Przerzut Strikerowej inicjatywy
2
[h4]P2, P1, Cosso, P3, Striker, Juta, P4[/h4] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Aktywne pasywne efekty:
- Juta: Bariera
- Striker: Skok Adrenaliny, Amunicja Dysrupcyjna
- jeden ze Zbieraczy Umocnienie (zbieracka wersja)
- Juta: Bariera
- Striker: Skok Adrenaliny, Amunicja Dysrupcyjna
- jeden ze Zbieraczy Umocnienie (zbieracka wersja)
[h3]akcja 1[/h3]
Wyświetl wiadomość pozafabularną
P2 [STRZAŁ WSTRZĄSOWY] [3 PA]
70% + 4*5% = 90%
3
Juta
Tarcze: 957 - (75*0,85) = 893
Powalona
P1 [SKOK] [2 PA]
Zbieracz P1 przemieszcza się za osłonę
Cosso [SKAN TAKTYCZNY] [4 PA]
85% - 20% (bariera) - (4*5%) = 45%
4
P3 [STRZAŁ Z PISTOLETU MASZYNOWEGO] [4 PA]
50%+25% + (4*5%) + 10% (Juta powalona) = 105% = 95%
5
510 * 1,4 * 1 = 714 * 0,85 = 607
Juta
Tarcze: 893 - 607 = 286
Powalona
Charles Striker [STRZAŁ Z M-358 SZPON] [4 PA]
50% + 20%[celność] + 7%[szk.woj.] + 10% [skok adr.] -10%[osł.-mod] - (4*5%)[zb.perk] = 57%
6
580 * 1,85 (0,25[armor] + 0,15[kryt] + 0,3 [skok a.] + 0,15 [ammo dys.]) = 1073 * 0,75 [hehe] = 805
szansa na Ogłuszenie 20%
7
P1
Tarcze: 950 - 805 = 145
Juta [Podnosi się bo nie ma co innego do roboty w tej sytuacji]
P4 [SKOK] [2 PA]
P4 przenosi się za osłonę
70% + 4*5% = 90%
3
Juta
Tarcze: 957 - (75*0,85) = 893
Powalona
P1 [SKOK] [2 PA]
Zbieracz P1 przemieszcza się za osłonę
Cosso [SKAN TAKTYCZNY] [4 PA]
85% - 20% (bariera) - (4*5%) = 45%
4
P3 [STRZAŁ Z PISTOLETU MASZYNOWEGO] [4 PA]
50%+25% + (4*5%) + 10% (Juta powalona) = 105% = 95%
5
510 * 1,4 * 1 = 714 * 0,85 = 607
Juta
Tarcze: 893 - 607 = 286
Powalona
Charles Striker [STRZAŁ Z M-358 SZPON] [4 PA]
50% + 20%[celność] + 7%[szk.woj.] + 10% [skok adr.] -10%[osł.-mod] - (4*5%)[zb.perk] = 57%
6
580 * 1,85 (0,25[armor] + 0,15[kryt] + 0,3 [skok a.] + 0,15 [ammo dys.]) = 1073 * 0,75 [hehe] = 805
szansa na Ogłuszenie 20%
7
P1
Tarcze: 950 - 805 = 145
Juta [Podnosi się bo nie ma co innego do roboty w tej sytuacji]
P4 [SKOK] [2 PA]
P4 przenosi się za osłonę
[h3]akcja 2[/h3]
Wyświetl wiadomość pozafabularną
P2 [STRZAŁ ZE SNAJPY] [10 PA]
50%+ 30%[cel] + (4*5%) = 100% = 95%
8
1200 * 1,4[perk zb.] = 1680 * 0,85 = 1428
Juta
Tarcze: 286 - 1428 = 0
Pancerz: 957 - 1142 = -185
uważajcie, czego sobie życzycie dzieci
P1 [STRZAŁ Z KARABINU] [7 PA]
50% + 10%[celność] + 20%(4*5%) - 7%[szk.woj.] - 10%[osł.] = 63%
9
540 * 1,5 (0,1[kryt] + 0,4 [bonus zb.] = 810
Charlie
Tarcze: 1044 - 810 = 234
Pancerz: 1000
Cosso [SPALENIE] [6 PA]
85% - 20% (bariera) - (4*5%) = 45%
10
Podpalony
P2
Tarcze: 600 - 300 = 300 - 100 = 200
P3 [STRZAŁ Z PISTOLETU MASZYNOWEGO] [4 PA]
50%+25% - 10% [osłona] - 5% [odrzut] = 60%
11
510 * 0,5 = 255
Cosso
Tarcze: 914 - 255 = 659
Charles Striker [STRZAŁ Z M-358 SZPON] [4 PA]
50% + 20%[celność] + 7%[szk.woj.] + 10% [skok adr.] -10%[osł.-mod] - 20%[zb.perk] - 15%[odrzut]= 42%
12
P4 [STRZAŁ WSTRZĄSOWY] [3 PA]
50% - 10% [osłona] = 40%
13
50%+ 30%[cel] + (4*5%) = 100% = 95%
8
1200 * 1,4[perk zb.] = 1680 * 0,85 = 1428
Juta
Tarcze: 286 - 1428 = 0
Pancerz: 957 - 1142 = -185
uważajcie, czego sobie życzycie dzieci
P1 [STRZAŁ Z KARABINU] [7 PA]
50% + 10%[celność] + 20%(4*5%) - 7%[szk.woj.] - 10%[osł.] = 63%
9
540 * 1,5 (0,1[kryt] + 0,4 [bonus zb.] = 810
Charlie
Tarcze: 1044 - 810 = 234
Pancerz: 1000
Cosso [SPALENIE] [6 PA]
85% - 20% (bariera) - (4*5%) = 45%
10
Podpalony
P2
Tarcze: 600 - 300 = 300 - 100 = 200
P3 [STRZAŁ Z PISTOLETU MASZYNOWEGO] [4 PA]
50%+25% - 10% [osłona] - 5% [odrzut] = 60%
11
510 * 0,5 = 255
Cosso
Tarcze: 914 - 255 = 659
Charles Striker [STRZAŁ Z M-358 SZPON] [4 PA]
50% + 20%[celność] + 7%[szk.woj.] + 10% [skok adr.] -10%[osł.-mod] - 20%[zb.perk] - 15%[odrzut]= 42%
12
P4 [STRZAŁ WSTRZĄSOWY] [3 PA]
50% - 10% [osłona] = 40%
13
[h3]akcja 3[/h3]
Wyświetl wiadomość pozafabularną
P2 [SKOK][2PA]
Przeleciał do niższej osłony
P2
Tarcze: 200 - 100 = 100
P1 [STRZAŁ Z KARABINU] [7 PA]
50% + 10%[celność] - 7%[szk.woj.] - 10%[osł.] -5% = 38%
14
540 * 0,5 = 270 * 1,1 = 297
Cosso
Tarcze: 659 - 297 = 362
Cosso [SKAN TAKTYCZNY] [4 PA]
85% - 10% (bariera) = 75%
15
Zbieracz P2 przez 2 tury ma efekty:
Osłabienie 30%
-30% obrażeń
+5% do trafienia
P3 [STRZAŁ Z PISTOLETU MASZYNOWEGO] [4 PA]
50%+ 25% - 10% [osłona] - 5% [odrzut] = 60%
16
510 * 0,5 = 255
Cosso
Tarcze: 362 - 255 = 107
Charles Striker [STRZAŁ Z M-358 SZPON] [4 PA]
50% + 20%[celność] + 7%[szk.woj.] + 10% [skok adr.] +5% [skan] - 15%[odrzut] = 77%
17
580 * 1,7 (0,25[armor] + 0,3 [skok a.] + 0,15 [ammo dys.]) = 986
P2
Tarcze:100 - 986 = -886
Pancerz: 800 - 886 = -86
P2 nie żyje, bonusy następnej akcji i tury do pierwszych strzałów i uników zmniejszone o 5%
P4 [STRZAŁ Z PISTOLETU MASZYNOWEGO] [4 PA]
50%+ 25% - 10% [osłona] +15% [perk] = 80%
18
510 * 0,25 = 127,5 * 1,35[pierwszy perk] = 173
Cosso
Tarcze: 107 - 173 = -66
Pancerz: 700 Ostatnia Szansa raz na 4 tury pozwala na zniwelowanie nadwyżki obrażeń idących w pancerz
Przeleciał do niższej osłony
P2
Tarcze: 200 - 100 = 100
P1 [STRZAŁ Z KARABINU] [7 PA]
50% + 10%[celność] - 7%[szk.woj.] - 10%[osł.] -5% = 38%
14
540 * 0,5 = 270 * 1,1 = 297
Cosso
Tarcze: 659 - 297 = 362
Cosso [SKAN TAKTYCZNY] [4 PA]
85% - 10% (bariera) = 75%
15
Zbieracz P2 przez 2 tury ma efekty:
Osłabienie 30%
-30% obrażeń
+5% do trafienia
P3 [STRZAŁ Z PISTOLETU MASZYNOWEGO] [4 PA]
50%+ 25% - 10% [osłona] - 5% [odrzut] = 60%
16
510 * 0,5 = 255
Cosso
Tarcze: 362 - 255 = 107
Charles Striker [STRZAŁ Z M-358 SZPON] [4 PA]
50% + 20%[celność] + 7%[szk.woj.] + 10% [skok adr.] +5% [skan] - 15%[odrzut] = 77%
17
580 * 1,7 (0,25[armor] + 0,3 [skok a.] + 0,15 [ammo dys.]) = 986
P2
Tarcze:100 - 986 = -886
Pancerz: 800 - 886 = -86
P2 nie żyje, bonusy następnej akcji i tury do pierwszych strzałów i uników zmniejszone o 5%
P4 [STRZAŁ Z PISTOLETU MASZYNOWEGO] [4 PA]
50%+ 25% - 10% [osłona] +15% [perk] = 80%
18
510 * 0,25 = 127,5 * 1,35[pierwszy perk] = 173
Cosso
Tarcze: 107 - 173 = -66
Pancerz: 700 Ostatnia Szansa raz na 4 tury pozwala na zniwelowanie nadwyżki obrażeń idących w pancerz
[h3]akcja 4[/h3]
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Charles Striker [STRZAŁ Z M-358 SZPON] [4 PA]
50% + 20%[celność] + 7%[szk.woj.] + 10% [skok adr.] - 15%[odrzut] = 62%
19
50% + 20%[celność] + 7%[szk.woj.] + 10% [skok adr.] - 15%[odrzut] = 62%
19
[h3]Podsumowanie tury 1[/h3]
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Cosso
Tarcze: 0
Pancerz: full
Charlie
Tarcze: 234
Pancerz: 1000
P1
Tarcze: 145
Pancerz: full
P3, P4 - full
P2 i Juta - nie żyje
inicjatywa na następną turę: [h4]P1, Cosso, P3, Striker, P4[/h4]
Tarcze: 0
Pancerz: full
Charlie
Tarcze: 234
Pancerz: 1000
P1
Tarcze: 145
Pancerz: full
P3, P4 - full
P2 i Juta - nie żyje
inicjatywa na następną turę: [h4]P1, Cosso, P3, Striker, P4[/h4]